KURUMSAL
Hakkımızda
1987 yılında kurulan Tek-San, Unlu Mamüller sektörünün gereksinim duyduğu Fırın Tavaları ve Tava Arabaları üretimini günümüzün en iyi teknolojilerini kullanarak, alanında uzmanlaşmış ekibiyle sürdürmektedir.
 
Kaliteli hammadde, kullanışlı tasarım, hassas işçilik prensiplerimizle kısa sürede kullanıcıların beğenisini kazanan ürünlerimiz, müşterilerimizin memnuniyetinden aldığımız destekle, artan ve gelişen ürün çeşitlerimizle sektörde en üst noktalardaki yerimize ulaşmamıza önemli katkı sağlamıştır.
 
Başlıca ürünlerimiz her fırın modeline göre; Pres Baskı Delikli ve Düz Tavalar, Hamburger, Sandviç, Baget, Galeta, Grissini, Tost Ekmeği Tavaları, Tava Arabaları, Servis Arabaları, Pasa Tablaları ve Pasa Arabalarıdır. Müşterilerimizin isteklerine göre; Alüminyum, Alüminize Sac ve Paslanmaz gibi hammaddeler ile özel ebatlı ürünler de imal edilmektedir.
 
Tecrübeli personelimiz ve geniş ürün çeşidimiz ile mamüllerimiz yurdun her köşesine bayilerimiz vasıtasıyla kullanıcı hizmetine sunulmaktadır.
 
Başta Almanya, İtalya, Danimarka gibi Avrupa ülkeleriyle beraber, Avustralya ve çeşitli Arap Ülkelerine olan sürekli ihracat bağlantılarımız sayesinde yurt ekonomisine katkımız firmamız için ayrı bir kıvanç kaynağıdır.
 
Amacımız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda faaliyetlerimizi ve ürünlerimizi şekillendirmek, kalitemizi daha da ileri götürmektir.
 
Firmamız; 2000 m2’lik üretim tesisimizle, uzman kadromuz, yeni makine parkurumuz, ürün teşhir salonumuz, ve kaliteli ürünlerimiz ile her türlü ihtiyaç ve taleplerinizi seri ve stoklu şekilde karşılamaktan memnuniyet duyar.
 
Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir.
 
Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize "MİSYON" edindik.